..LABOMAR TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER...   Araştırma Geliştirme, Kalite Kontrol ve Endüstriye Yönelik Test Cihazları İmalat ve İthalatı Konularında Faaliyet Yürütmektedir...    Tel : 0216 417 70 01      Faks : 0216 417 33 50... Hemen Arayın... Elektronik posta için logomuza tıklayın...  Sitedeki tüm linkleri liste halinde görmek için buraya tıklayın.

 

Bize yazın

Hakkımızda > Erişim > Site Haritası: ANA SAYFA

 

          
 

BALON ISITICI CEKETLER VE ISITICI TABLALAR (HOTPLATE)

 Detay

 

Balon Isıtıcılar

Cihazlar kimya, gıda, ilaç, tekstil, boya, petrokimya, kağıt ve benzeri sektörlerin araştırma ve kalite kontrol laboratuarlarında muhtelif hacimdeki cam bolonların içine konulan sıvıların ısıtılması işlemlerinde kullanılırlar. Cihazların krom nikel rezistansları cam makoron içinden geçirilerek özel örgü tekniğiyle örülmüş ve ısıtılacak balonun rahatça yerleştirileceği yumuşak ve flexibl bir yuva (göz) oluşturulmuştur. Cihazlarda ısı ayarı 50-400 arasında derecelendirilmiş elektronik kontrollü termostat ile yapılır. Termostadın demir kontras malzemeden yapılmış ısı probu ısıtıcı yuvanın içine yerleştirilmiş ve bu sayede maksimum ısı duyarlılığı sağlanmıştır. Cihazların arka kısmında gerektiğinde ısıtılan balonların desteklenmesinde kullanılan suport çubukları mevcuttur. Masa üstü kullanılmaya uygun, kullanımları basit ve rahat cihazlardır 20000ml ye kadar tekli ve çoklu bir çok versiyonu vardır

 

 

 

 

 
  Ceketli ısıtıcılar  
   
     

 Detay

 

IsıtıcıTablalar

Cihazlar tıp, gıda, ilaç, tekstil, kimya ve benzeri sektörlerin araştırma ve kalite kontrol laboratuarlarında 50°C’den 300°C’ye kadar değişik sıcaklıklara ayarlanabilen ısıtıcı tabla (ısıtıcı plaka) görevini görürler.Cihazların ısıtıcı plaka bloğu normalize edilmiş dökme demirden imal edilmiştir ve uzun çalışmalarda dahi deformasyona uğramaz. Rezistanslar ısıtıcı plaka bloğuna gömülüdür. Bu nedenle çok kısa sürede ve homojen ısınma sağlanır. Rezistansların altında bulunan reflektör ısının alt bölüme geçmesine engel olur. Cihazlarda ısı kontrolü sıvı genleşmeli mekanik termostatla gerçekleştirilir.Masa üstü çalışmalara uygun, kullanımı basit ve rahat cihazlardır 5 farklı modelde 15cm çapında 15x30, 30x30, 30x45, 40x60ebatlarında tabla seçenekleri mevcuttur.

 

 

 

 

 
  Hot plate  
 

 
     
 
 

Ayrıca

 
  • Isıtıcı Bantlar
  • Isıtıcı mat ve ceketler 
  • Kontrol üniteleri