LABOMAR TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

Tel : 0216 417 70 01 / Fax : 0216 417 33 50

 
 

www.labomar.net   /  webinfo@labomar.net  

 

 

 

Teknik özelliklerini ve dizaynı ile LABOSPACE SERİSİ laboratuar tezgahları, kullanım rahatlığı ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak hazırlanmış gelişmiş modüler laboratuvar mobilyaları olup her mekana ve zevke göre uygulanabilirliği ayrıca bir avantajdır. 

 • Laboratuar tezgahları taşıyıcı konstrüksiyonlar 30x50x1,5 mm kutu profilden imal edilmekte ve yere basan ayakları yükseklik ayarlı plastik pingolar ile sağlanmaktadır. 

 • Dolap gövde ve kapaklarında, raflarda, taşıyıcı ayaklarda kullanılan GALVANİZ, paslanmayı önlemekte tezgahın kullanım süresini arttırmaktadır.. 

 • Raf sistemlerinin kolonlarında elektrik prizleri bulunmaktadır. Yine bu kolon sistemlerine isteğe göre ilave su,gaz,hava, vakum vs. muslukları takılabilmekte böylece tezgahta yer kaybı olmadan kullanılabilmektedir 

 • Tezgah üzerlerinde kullanılan kaliteli malzemeler ile ömrü uzamakta ve estetik bir hal kazanmaktadır. 

 • Tezgah çalışma zemininde 20 mm trespa kullanıldığı gibi daha birçok malzemede ( seramik, epoksi derzli asit seramiği, kompakt laminat vs. ) kullanılabilmektedir. 

 • Taşıyıcı konstrüksiyon, dolap gövdeleri ve dolap kapakları HOT marka kaplama ile kaplandıktan sonra üzerleri EPOKSİ BAZLI ELEKTRO STATİK TOZ FIRIN BOYA ile boyanmaktadır. 

 • Rafların aralarında bulunan kolon sistemlerinde gaz muslukları, hava muslukları, ilave cihazlar için su muslukları isteğe göre bağlana bilmekte ve bu şekilde tezgahta yer kaybı olmadan kullanıla bilmektedir.

 • Laboratuar tezgahları imalat ve montaj hatalarına karşı 4 yıl ayrıca garanti süresinin bitiminden itibaren ücret mukabili 10 yıl yedek parça ve servis garantisine sahiptir.

AÇIKLAMA

EN

DER.

YÜK.

Tezgah üzeri kompak, arkalıklı

-

75 – 80

85 – 90

Tezgah üzeri trespa. Arkalıklı

-

75

85 – 90

Tezgah üzeri seramik arklıksız

-

75 – 80

85 – 90

Tezgah üzeri laminat arkalıklı

-

75 – 80

85 - 90

Orta banko

360 - 420

150 – 160

85 – 90

Orta banko

305

150

85 – 90

Orta banko

300 – 350

150

85 – 90

Orta banko

300 – 350

150

85 - 90

LABSPACE SERİSİ ÇEKER OCAK VE TEZGAH KOMBİNASYONU                 12. Tezgah altları ayarlanabilir pingoludurLABSPACE ORTA TEZGAH BATARYA VE EVYE UYGULAM ASI           11.	Orta tezgahta yine çalışma rahatlığı için tasarlanmış raflar mevcuttur.LABSPACE KENAR TEEZGAHLAR                      8.	Kenar tezgahların arkalarında çalışmanızı kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiş raflar mevcuttur              9.	Bu rafların kanalları sayesinde elektrik, gaz ve diğer tezgah üzerine gelecek olan tesisatlar ortadan kaldırılmış olur.   10.	Rafların aralarında bulunan kolon sistemlerinde gaz muslukları, hava muslukları, ilave cihazlar için su muslukları isteğe göre bağlana bilmekte ve bu şekilde tezgahta yer kaybı olmadan kullanıla bilmektedir.

1.	Ana konstrüksiyon BORUSAN mamulü 30 x 50 x 1,5 mm kutu profildir.   2.	Ana konstrüksiyon tamamen ALMAN malı HOT marka kaplama ile kaplandıktan sonra EPOKSİ bazlı elektro statik toz fırın boya ile boyanmaktadır.   3.	Dolap gövdeleri ve kapakları tamamen 0,90 mm GALVANİZ den imal edilmektedir.  4.	Dolap gövdeleri, kapakları ve ana konstrüksiyon tamamen asitlere karşı dayanıklı alman malı HOT marka kaplama ile kaplandıktan sonra EPOKSİ bazlı elektro statik toz fırın boya ile boyanmaktadır.

LABSPACE ORTA TEZGAH VE ÇALIŞMA MODÜLÜ                        5.	Dolap kapaklarının üst kısımları rahat temizlenebilmesi ve toz tutmaması için 30 derece bükümlü yapılmaktadır.   6.	Tezgah çalışma zemini 20 mm TOPLAB PLUS TRESPA dır.    7.	Evyelere takılacak olan bataryalar BROEN marka laboratuar tipi ithal isteğe göre sıcak soğuk isteğe göre tek soğuk olarak takılacaktır.

LABSPACE TEZGAH VE STERİL KABİN KOMBİNASYONU