LABOMAR TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

Tel : 0216 417 70 01 / Fax : 0216 417 33 50

 
 

www.labomar.net   /  webinfo@labomar.net  

 

 

 

Firmamız AR-GE departmanının yapmış olduğu çalışmalar ile  tamamen modern bir yapıya sahip bu yeni seri çeker ocaklarını üretmiştir. Bu çeker ocaklar modern olmalarının yanı sıra dayanıklılık, kullanım rahatlığı, iş ve çevre güvenliğini de sağlaması açısından çok tercih edilen ürünlerimiz arasındaki yerini almıştır.

120, 150, ve 180 cm lik modellerimiz

 LABOSPACE ÇEKER OCAK TEKNİK ÖZELLİKLERİ : 

 1. Sistem 1,20 mm GALVANİZDEN imal edilmiş olup tamamı asitlere karşı dayanıklı alman malı HOT marka kaplama ile kaplandıktan sonra üzerine epoksi bazlı elektrostatik toz fırın boya atılmaktadır. Bu sayede paslanma ve asitlerden etkilenmez
 2. Cihazın çalışma zeminine epoksi derzli anti asit seramiği döşenmektedir.
 3. Kabin içerisinde gerekli durumlarda kullanım için 1 adet gaz musluğu, 1 adet paslanmaz çelik lavabo ve 1 adet lavabo bataryası bulunmaktadır.
 4. Cihaz ön camı kontra ağırlıklara bağlı 6 mm sekürit cam olup yukarı, aşağı hareket özelliğine sahiptir ve istenilen noktada sabitlenebilmektedir.
 5. Cihaz içerisinde aydınlatma mevcuttur.
 6. Cihaz içerisindeki gaz ve su musluklarının kumandaları cihaz yan panellerinde toplanmış olup bunların yanında ön panelde 2 adet priz 1 adet elektrik geldiğini gösteren kedi gözü lambası 1 adet motor açma kapama şalteri ve aydınlatma anahtarı bulunmaktadır.
 7. Cihaz altında 1 adet çarpma kapılı dolabı bulunmaktadır.
 8. Cihaz altında ayarlanabilir pingoları mevcuttur.
 9. Cihazın motoru görünmeyecek şekilde üst bölme içerisine yerleştirilmiş sessiz çalışan yaklaşık 1500 m3 debisi olan ithal kanal tipi fandır.
 10. Cihaz ebatları 150 x 85 x 240 cm dir.
 11. Cihaz imalat ve montaj hatalarına karşı 1 yıl ayrıca garanti süresinin bitiminden itibaren ücret mukabili 10 yıl yedek parça ve servis garantisine sahiptir.