..LABOMAR TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER...   Araştırma Geliştirme, Kalite Kontrol ve Endüstriye Yönelik Test Cihazları İmalat ve İthalatı Konularında Faaliyet Yürütmektedir...    Tel : 0216 417 70 01      Faks : 0216 417 33 50... Hemen Arayın... Elektronik posta için logomuza tıklayın...  Sitedeki tüm linkleri liste halinde görmek için buraya tıklayın.

 

Bize yazın

Hakkımızda > Erişim > Site Haritası: ANA SAYFA

 

          
 

ERİME DONMA KAYNAMA PARLAMA NOKTALARI

 Detay

 

ERİME NOKTASI TAYİN CİHAZLARI (MELTPOINT)

Erime Noktası Tayin cihazları ( Meltpoint ) ve Parlama noktası tayin cihazları organik kimya da, kimyasalların saflığı ve teşhisinde  kullanılmaktadır. 

Detay linkimizde Elektrothermal modellere ait teknik detaylar yer almaktadır. Bu alanda farklı  bir başka marka seçeneği de portföyümüze eklenmek üzeredir.

 

 

 

 

 
  Erime  
   
     

Detay (Yeniden hazırlanıyor)

 

PARLAMA ALEVLENME NOKTASI TAYİN CİHAZLARI (FLASH POINT)

Parlama Alevlenme Notası tayin cihazları :Kalite kontrol laboratuvarlarında yanıcı ve parlayıcı maddelerin davranış şekillerini belirlemek amacı ile kullanılmaktadırlar. Malzeme cinsine ve ürün gurubuna göre, Açık kap, kapalı kap, Cleveland, Pensky martens gibi değişik modeller içermektedirler.

Kullanım alanları: Dizel, Jet yakıtları, Gazolin, Petrol, Jet yağlayıcıları, Motor yağları, Türbin yağları, Solventler, Aerosolller, Havacılık,  Otomotiv, Pil, Ambalaj, Kimyasallar, Kozmetik, Boya Elektrik kabloları, İnşaat,  Denizcilik, Plastik, Enerji santralleri, Yol ve asfalt, ilaç, cila, boya, polimerler

 

 

 

 

 
  Parlama Alevlenme  
 

Flashpoint tester

 
     

Detay

 

AÇIKLAMA

Donma Noktası Sütteki su miktarının tayininde kullanılır.

 

 

 

 

 
  Donma  
 

Funke gerber donma noktası tayin cihazı

 
     
 
 

Diğer Cihazlar

Flock Point DIN 51 351

Breaking point Boya, asfalt, kauçuk ve kaplamalarda stres ve kırılma noktası tayin cihazı.

IP 80, (DIN) EN 12593, DIN 52012, NF T 66-026, JIS K 2207 

 

 

 

 

 
   
 

HAZIRLANIYOR